Mūsų

kompanija

Skandia įmonės, vieno iš didžiausių

Švedijos bankininkystės ir draudimo

sektoriaus koncernų, dalis.

Apie SKANDIA

PRIVATUMO POLITIKA

Jei Jums kyla su asmens duomenų valdymu susijusių klausimų ar turėtumėte prašymų, susijusių su Jūsų asmens duomenų tvarkymu, galite susisiekti su mumis: DPOVilnius@skandia.se.

Kandidatų asmens duomenų tvarkymas
Privatumo politika
SOCIALINIŲ TINKLŲ PRIVATUMO POLITIKA

Mūsų veikla

 

Draudimas

Apskaita

Finansai

Hr

Kartu

Geriausių rezultatų siekiame dirbdami komandiškai – savo žiniomis, patirtimi bei idėjomis dalinamės tiek atskirose komandose, tiek bendrai įmonėje, kaip vienoje didelėje ir sėkmingoje komandoje.

Atsakingai

Darbą atliekame efektyviai, tiksliai ir laiku, užtikrindami aukščiausius kokybės standartus. Tokiu būdu užsitarnaujame klientų pasitikėjimą ir užsitikriname sklandų bedradarbivimą.

Inovatyviai

Patys sau keliame aukštus reikalavimus, kiekvieną dieną ieškome būdų, kaip pagerinti darbo procesus bei palengvinti ir pagreitinti savo darbą. Mūsų varikliukas – idėjų generavimas ir noras tobulėti. Mūsų moto – pakankamai gerai nėra pakankamai!

Pozityviai

Stiprius tarpusavio ryšius kuriame per atvirą, konstruktyvią bei draugišką komunikaciją. Gerbiame vienas kito nuomonę ir tikime, kad įvairovė kuria geresnius rezultatus. Rūpinamės tvarumo ir poveikio aplinkai aspektais.